لوگو دلوان

معرفی بهترین اپلیکیشن ورزشی ایرانی و خارجی

معرفی بهترین اپلیکیشن ورزشی
زمان مطالعه: ۶ دقیقه

در میان تمامی برنامه هایی که در دنیای دیجیتال امروز می‌آید، اپلیکیشن های ورزشی بسیار محبوب هستند. بسیاری از کاربران اینترنت از این اپلیکیشن ها برای تمرین در خانه و حتی بیرون از خانه و باشگاه ها نیز استفاده می‌کنند. تعداد زیادی اپلیکیشن های ورزشی در اپ استوری و گوگل پلی وجود دارد. امروز تعدادی از آنها را با هم بررسی می‌کنیم تا نگاهی داشته باشیم به اپلیکیشن های ورزشی پر طرفدار ایرانی و خارجی با ما همراه باشید.

بهترین برنامه های خارجی ورزشی

Personal fitness coach

طراحی اپلیکیشن ورزشی

برنامه personal fitness coach  به شکلی طراحی شده که بیشتر تمرین هایتان به صورت صوتی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، پس اگر نمی‌خواهید در زمان ورزش کردن به صفحه گوشی نگاه کنید این اپلیکیشن بهترین انتخاب است.

انواع تمرین هایی که می‌توان با این اپ انجام داد:

تمرین های خانگی، باشگاهی، یوگا، فرم دهی بهتر ستون فقرات و تمرین های چربی سوزی

امکان محاسبه میزن کالری bmi  و ردیابی رژیم غذایی از جمله امکانات این اپلیکیشن است

قیمت اپلیکیشن:

برای استفاده ازاین اپلیکیشن باید اشتراک ماهیانه تهیه کنید.

نکته: این اپلیکیشن فقط برای سیستم عامل اندروید است.

 

Workout trainer

اپلیکیشن ورزشی

فرقی نمی‌کند ورزش کار حرفه ای باشید یا تازه کار این اپلیکیشن مناسب شماست برای تمامی سنین، جنسیت ها و میزان آمادگی جسمانیات به شما تمرین می‌دهد شما پس از نصب این اپلیکیشن سوالاتی در اختیارتان قرار می‌گیرد. که پس از پاسخ به آن ها تمرین های مخصوصتان برایتان نمایان می‌شود.

ویژگی های اپلیکیشن:

سیستم پوش نوتیفیکیشن، تمرین های تناسب اندام در سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته در اختیارتان قرار می‌گیرد

قیمت استفاده: دسترسی به بیشتر بخش های این اپلیکیشن رایگان است اما اگر نیازمند دسترسی کامل هستید و می‌خواهید مانند یک مربی شخصی در کنارتان باشد، باید اشتراک ماهیانه تهیه کنید. استفاده از این اپلیکیشن برای ایفون و اندروید است. این اپلیکیشن از امکان محاسبه  bmi  پشتیبانی نمی‌کند.

معرفی ۸ تا از بهترین اپلیکیشن های بیمه
مطالعه بیشتر

 

Nike training club

 اپلیکیشن ورزشی

اگر به دنبال یک اپلیکیشن ورزشی هستید که تمامی خدمات آن رایگان باشد. ما اپلیکیشن nike training club  را به شما پیشنهاد می‌کنیم. هنگا نصب این اپلیکیشن از شما سوالاتی پرسیده می‌شود. که پس از پاسخ به آنها برنامه ورزشی مناسبتان برایتان ساخته می‌شود. از امکانات جالب این اپلیکیشن می‌توان به پشتیبانی کامل از ساعت هوشمند اپل اشاره کرد. و تنها نقطه ضعف این اپلیکیشن این است که همیشه باید به اینترنت دسترسی داشته باشی و آفلاین کار نمی‌کند.

در این اپلیکیشن ورزشی شما به بیش از ۱۹۰ تمرین و فعالیت ورزشی دسترسی خواهید داشت. که ترکیبی از حرکت های استقامتی، قدرتی ، حرکات یوگا و… می‌باشد. حتی امکان شخصی سازی و فیلتر حرکات نیز در این اپلیکیشن وجود دارد.

نکته: این اپلیکیشن  محاسبه bmi  را پشتیبانی نمی‌کند.

 

Jefit

 اپلیکیشن ورزشی

از دیگر برنامه های رایگان و منماسب ورزشی می‌وان به اپلیکیشن JEFIT اشاره کرد. این برنامه ویژگی های مختلفی دارد از

جمله ارائه جدول های زمانی، فعالیت های ورزشی، امکاناتی برای ردیابی روند پیشرفت فعالیت ها و مواردی دیگر از این سدت.

مثل بقیه اپلیکیشن ها این اپلیکیشن هم از شما اطلاعاتی میگیرد تا برنامه ای مختض شما برایتان ایجاد کند.

این اپلیکیشن نیز رایگان بوده اما برای رد شدن تبلیغات باید اشتراک تهیه کنید. استفاده از این اپلیکیشن برای اندروید و ios  آزاد است. این اپلیکیشن مخصوص تمرین های بدنسازی است و شما می‌توانید برای رفتم به باشگاه های بدن سازی به جای مربی شخصی از آن استفاده کنید.می‌توانید انتخاب کنید که در کد ام عضله می‌خواهید توجه بیشتری داشته باشید.

نکته: این اپلیکیشن از محسابه bmi  پشتیبانی نمی‌کند.

بهترین برنامه های ورزشی ایرانی

کرفس

 اپلیکیشن ورزشی

کرفس یکی از برنامه های بسیار محبوب در حوضه سلامت و فعالیت های ورزشی ایرانی است. این اپلیکیشن نیز مشابه اپلیکیشن های خارجی پس از گرفتن اطلاعات سن، قد، وزن و جنسیت شما به شما یک برنامه متناسب برای شما می‌دهد این اپلیکیشن یک اپ بسیار مناسب برای گرفتن برنامه غذایی برای کاربران است. از انجایی که یک برنامه ایرانی و بومی است، برنامه هایش بیشتر نزدیک به غذاهای ایرانی است و به شما این امکان را می‌دهد کهبه راحتی برنامه غذایی را رعایت کنید.

بررسی بهترین اپلیکیشن های سفارش غذا
مطالعه بیشتر

ورزش هایی که می‌توانید با این اپلیکیشن انجام دهید، بیشتر در حوزه تناسب اندام هستند و بر اساس افزایش و یا کاهش وزن صورت می‌گیرند. دسترسی به بیشتر بخش های این اپلیکیشن رایگان است اما با خرید اشتراک می‌توانید به تمامی بخش ها دسترسی داشته باشید.

محاسبه کالری BMI  از خدمات اصلی این اپلیکیشن است و این اپلیکیشن فقط برای اندروید در دسترس است. امکان ردیابی رژِیم غذایی نیز جزو خدمات بسیار خوب این اپلیکیشن است.

 

های فیت

 اپلیکیشن ورزشی

این برنامه بیشتر از همه برای کسانی است که می‌خواهند به صورت تخصصی در حوزه های مختلف ورزشی، از جمله بدن سازی، تناسب اندام و پاورلیفتینگ فعالیت کنند. یکی از ویژگی های خیلی جالب های فیت که آن را از برنامه های دیگر جدا می‌کند، امکان دریافت برنامه ورزشی دلخواه نسبت به روز های انتخوابی در هفته و عضله مورد نظرتان است.

شما با نصب این اپلیکیشن ورزشی به بیش از ۲۲۰ حرکت ورزشی دسترسی خواهید داشت. تمامی این رکات ورزشی شامل ویدیو و عکس آموزشی هستند که به راحتی بتوانید آنها را انجام دهید. استفاده از این اپلیکیشن رایگان است اما برای بعضی از بخش هایش نیاز به اشتراک ماهیانه دارید.

های فیت ابزاری برای تشخیص bmi  در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

فیتنس

اپلیکیشن ورزشی

فیتنس یکی از برنامه های محبوب ایرانی ios است. فیتنس یک مرجع کامل برای حرکت های بدن‌سازی است. شما در اپلیکیشن فیتنس می‌توانید، حرکاتی مختص به عضله های مورد نظرتان را داشته باشید. که در قالب فیلم، عکس و دستور عمل های آموزشی برای راحتی شما گذاشته شده است.

با نصب این اپلیکیشن شما می‌توانید به بیش از ۲۰۰ حرکت ورزشی دسترسی داشته باشید. این ورزش ها با توجه به عضله های مورد انتخابتان دسته بندی شده است. این اپلیکیشن فقط برای ios فعال است و امکان محاسبه bmi در آن وجود ندارد.

معرفی بهترین اپلیکیشن های فروشگاهی ایرانی و خارجی
مطالعه بیشتر

 

Gym | باشگاه

 اپلیکیشن ورزشی

تفاوت این برنامه با سایر مواردی که معرفی کردیم، تفاوت دارد. شما در این برنامه می‌توانید با مربی های متخصص ورزشی و تغیه ارتباط برقرار کنید و از آنها برنامه های ورزشی و تغذیه دریافت کنید. یکی از امکانات دیگر این اپلیکیشن آموزش صحیح و اصولی حرکت های بدن سازی است.

این اپلیکیشن فقط برای ios فعال است و فعالیت های ورزشی مختلفی با توجه به عضله های مختلف بدن تفکیک شده است. استفاده از بخش  های اصلی این برنامه رایگان است اما برای بعضی از بخش های برنامه نیاز به خرید اشتراک است. این اپلیکیشن امکان محاسبه کالری را پشتیبانی نمی‌کند.

 

مانکن

 اپلیکیشن ورزشی

این اپلیکیشن نسبت به تمام اپلیکیشن هایی که معرفی کردیم متفاوت تر است. مانکن یم کالری شمار است. شما با استفاده از این اپلیکیشن به حرکات ورزشی ای دسترسی نخواهید داشت اما می‌توانید روند پیشرفت ورزشیتان را با دقت بیشتری زیر نظر بگیرید. محاسبه و مدیریت کالری، تحلیل بشقاب غذا، محاسبه درصد چربی بدن و هدف گذاری برای رسیدن به حالت بدنی و وزن دلخواه، از جمله امکانات این برنامه پرطرفدار هستند.

این اپلیکیشن فقط برای ios در دسترس است و برای دسترسی به برنامه باید اشتراک تهیه کنید.

 

در آخر

دز این مقاله سعی داشتیم کارایی هر کدام از اپلیکیشن های ورزشی را چه ایرانی چه خارجی بررسی کنیم و بدانیم که هرکدام چه کاربرد و کارایی ای دارد. اگر مایل به طراحی اپلیکیشن ورزشی هستید بهتر است که کمی راجب اپلیکیشن های ورزشی دیگر بررسی ای داشته باشیم تا بتوانید قبای خود را بشناسید، که به راحتی بتوانید، از رقبای خود جلو بزنید در قسمت نظر ها بنوسید که از کدام اپلیکیشن استفاده کردید و کارایی آن چطور بود. جای کدام اپلیکیشن در این لیست خالی است؟

مشاهده

سایر مقالات دلوان

معرفی بهترین اپلیکیشن بیمه

معرفی ۸ تا از بهترین اپلیکیشن های بیمه

زمان مطالعه: ۵ دقیقه امروزه خدمات بسیار زیادی از طریق بستر اینترنت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.  طراحی استارت‌آپ های خدمات بیمه چند وقتی هست که بین صاحبان کسب

Api چیست و چه کاربردی دارد؟

Api چیست و چه کاربردی دارد؟

زمان مطالعه: ۹ دقیقه آشنایی با مفهوم Api Api  یا همان application programming interface ( رابط برنامه نویسی کاربردی) یک مجموعه ای از تعاریف و پروتکل های ساخت و

بهترین-اپلیکیشن-سفارش-غذا

بررسی بهترین اپلیکیشن های سفارش غذا

زمان مطالعه: ۵ دقیقه بررسی اپلیکیشن های سفارش غذا طراحی اپلیکیشن رستوران و تحویل غذا یکی از بهترین گام هایی است که این روزها رستوران ها می توانند در

>