لوگو دلوان

معرفی و بررسی بهترین اپلیکیشن حسابداری

بهترین-اپلیکیشن-حسابداری
زمان مطالعه: ۵ دقیقه

اپلیکیشن های حسابداری چند سالی است که در شرکت ها و کارخانه ها همراه حساب داران عزیز هستند. اما فقط این اپلیکیشن ها در حساب داری های شرکتی خلاصه نمی‌شوند مدتی است که یک سری اپلیکیشن طراحی شده اند که برای حساب داری کار های شخصی از آنها استفاده می‌شود. و بسیار هم برای حساب دخل و خرج شخصی مفید هستند و به شما کمک می‌کنند تا پول های خود را ذخیره کنید. امروز می‌خواهیم اپلیکیشن های حساب داری را باهم بررسی کنیم. چه آنهایی که شخصی هستند چه آنهایی که شرکتی هستند و ببینیم که کدام موفق تر بوده با ما همراه باشید.

 

اپلیکیشن هلو

طراحی اپلیکیشن حسابداری

نرم افزار هلو معمولا برای پلتفرم های اندروید قابلیت استفاده دارد و معمولا کار با آن نیاز به گذراندن یک سری دوره ی ابتدایی دارد. اما این اپلیکیشن می تواند مانند یک حسابدار شخصی به امور حسابداری یک مجموعه و یا یک فرد رسیدگی نماید. قابلیت درج وام، درج کلیه اقساط وام به صورت سیستمی، مقرر نمودن یادآوری برای اقساط به صورت دوره ای، گرفتن خروجی اکسل برای وام و اقساط و گزارشات اقساط از جمله مهم ترین قابلیت های این نرم افزار می باشد. این اپلیکیشن را می‌توان پرمخاطب‌ترین برنامه حسابداری شخصی ایرانی نام‌گذاری کرد! بیایید امکانات این برنامه را به صورت خلاصه مرور کنیم:

 • ثبت هزینه و درآمد
 • مدیریت چک‌های دریافتی و پرداختی
 • یادآوری سررسید چک‌ها
 • مدیریت اقساط
 • یادآوری اقساط به صورت دوره‌ای

 

پارمیس همراه

اپلیکیشن حساب داری

از این اپلیکیشن هم می توانید در پلتفرم اندروید و هم iOS استفاده کنید. ثبت انواع تراکنش ها، مدیریت چک ها، بودجه بندی هزینه ها و درآمدها، ثبت وام ها و اقساط، ثبت بودجه برای هر حساب، گزارش صورتحساب ها، بازیابی بانک های اطلاعاتی و پشتیبانی از سه زبان (فارسی، انگلیسی و عربی) از مهم ترین قابلیت های این نرم افزار می باشد. یک ویژگی  بارز و کارآمد این برنامه پشتیبانی خوب و امکان ارسال تیکت درون برنامه است؛ یعنی هرجا که به مشکلی برخورد کردید یا سوالی داشتید می‌توانید از پشتیبانی برنامه بپرسید. درست است که این برنامه در لیست اپلیکیشن‌های حسابداری اندرویدی است اما نسخه iOS آن نیز موجود است.  برخی از امکانات و ویژگی‌های حسابداری شخصی پارمیس همراه:

 • مدیریت هزینه و درآمد
 • مدیریت چک
 • مدیریت وام و اقساط
 • مدیریت هزینه اعضای خانواده
معرفی ۸ تا از بهترین اپلیکیشن های بیمه
مطالعه بیشتر

 

نیوُ

طراحی اپلیکیشن حسابداری

با این اپلیکیشن می‌توانید خیلی ساده و سریع امور مالی خودتان را مدیریت کنید. پس‌انداز یکی از ارکان موفقیت در بلند مدت است. شما می‌توانید با نیو بین درآمد و هزینه خودتان تعادل ایجاد کنید. از این اپلیکیشن می توانید در سه پلتفرم اندروید، iOS و Web استفاده نمایید. ثبت و مدیریت تراکنش‌ ها، گزارش و نمودارهای متنوع از درآمدها، ثبت هزینه‌ها، روند پس‌انداز و بودجه ‌بندی با اعمال فیلترهای مختلف، مکان ثبت و مدیریت چک ‌ها، اقساط و طلب و بدهی،  امکان برنامه‌ریزی پس انداز دقیق برای آینده، از جمله قابلیت های مختلف این برنامه است. ویژگی‌های کاربردی این برنامه:

 • ثبت و مدیریت تراکنش‌های بانکی
 • ثبت درآمد و هزینه‌ها و ارائه گزارش آنها
 • ابزار بودجه‌بندی
 • ثبت و مدیریت اقساط

 

محک

طراحی اپلیکیشن حسابداری

این نرم افزار در قالب نسخه اندروید، iOS و تبلت قابلیت استفاده دارد. محک به راحتی می تواند مانند یک حسابدار اختصاصی ، مدیریت گردش های مالی شما را بر عهده بگیرد. این اپلیکیشن دارای طراحی زیبا و ساده است و ثبت سریع و آسان هزینه ها و درآمدها بصورت دستی و پیامکی، تعریف حساب های مختلف، مکان تعریف بودجه بندی ماهانه و هفتگی، تعریف اشخاص، ثبت و کنترل بدهی و طلب و تعریف دسته بندی دلخواه برای هزینه ها و درآمدها، از جمله قابلیت های مختلف این اپلیکیشن می باشد. برخی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری محک عبارت است از:

 • ثبت سریع و آسان هزینه ها و درآمدها به صورت دستی و پیامکی
 • تعریف دسته بندی دلخواه برای هزینه ها و درآمدها
 • ثبت موعد چک های دریافتی و پرداختی و اقساط
 • تعریف حساب های مختلف (صندوق و بانک)
معرفی بهترین اپلیکیشن های فروشگاهی ایرانی و خارجی
مطالعه بیشتر

 

موج

اپلیکیشن های حساب داری

یکی دیگر از بخش های مهم حساب داری ثبت فاکتور خرید، فروش و پیش‌فاکتور است. به اصطلاح فاکتور زدن یکی از مهم ترین ارکان های اولیه حساب داری می‌باشد. حتی شغل هایی که در بستر شبکه های اجتماعی فعالیت دارند نیز نیازمند به فاکتور هستند. اینجاست که اپلیکیشنی مانند موج به کار شما می‌آید بسیاری از اپلیکیشن های حساب داری رابط کاربری ساده ای ندارند به همین دلیل نیازمند دوره های آموزشی هستند . اما اپلیکیشن موج نیازمند دوره های آموزشی نمی‌باشد و با کاربری ای ساده و روان به سریع ترین روش ممکن برای شما فاکتور چاپ می‌کند. شما بدون نیاز به نرم افزار های حرفه ای و استفاده از کامپیوتر می‌توانید به سادگی فاکتور صادر کنید. البته این برنامه فقط برای مدیریت کسب‌وکار و ثبت فاکتور نیست. شما از این برنامه می‌توانید برای مدیریت امور مالی شخصی نیز می‌توانید روی موج حساب کنید؛ مدیریت چک‌ها، مدیریت اقساط و وام‌ها و بودجه‌بندی نیز با این برنامه امکان‌پذیر است.  برخی از ویژگی های دیگر اپلیکیشن موج:

 • امکان ثبت فاکتور خرید و فروش و ارسال در شبکه‌های اجتماعی
 • ثبت و مدیریت تراکنش‌های بانکی
 • مدیریت کارهای بانکی
 • امکان شخصی‌سازی فاکتور و اضافه کردن لوگو، آدرس، تلفن
 • ثبت و دسته‌بندی مشتریان

 

فروشا

اپلیکیشن های حساب داری

لیست اندرویدی ما شامل چند برنامه کاربردی برای ثبت و چاپ فاکتور بود. برای همین لیست iOS ما نیز از حضور این برنامه‌ها بی‌بهره نیست. برنامه حسابداری فروشا برای مدیریت کسب‌وکار و مشتریان طراحی شده است. با این برنامه می‌توانید فاکتور فروش صادر کنید و آن را برای مشتریان خودتان ارسال کنید. مزیت عمده این برنامه رابط کاربری ساده و استفاده آسان از آن است. برخی دیگر از امکانات فروشا:

 • ثبت فاکتور
 • قابلیت اضافه کردن مهر، لوگو و امضا به فاکتورها
 • امکان چاپ فاکتورها با پرینتر و چاپگرهای حرارتی
 • محاسبه مالیات و تخفیف
بررسی بهترین اپلیکیشن های سفارش غذا
مطالعه بیشتر

 

در آخر

دیدیم که اپلیکیشن های حساب داری فقط مختص به شرکت ها نمی‌شوند بلکه افراد معمولی نیز نیزا دارند از آنها استفاده کنند وهمینطور که برای افرا  معمولی نیز این اپلیکیشن ها طراحی شدند بسیاری از آن ها برای دسته بندی مخارجتان بسیار مفید هستند بعضی از آن ها مانند هلو نیازمند دانش پیشینه ای هستن و بعضی از آن ها مانند پارمیس همراه نیازی به دانش اولیه ندارند فقط کافیه رو تلفن همراهتان آن را نضب کنید اگر قصد بر طراحی اپلیکیشن حسابداری دارید، این اپلیکیشن ها می‌توانند الگو خوبی برای طراحی اپلیکیشن باشند. شما نیز در نظرات بگویید از کدام اپلیکیشن استفاده کردید؟ کدام یک بهتر بود و اگر پیشنهادی دارید برای ما حتما بنویسید.

مشاهده

سایر مقالات دلوان

معرفی بهترین اپلیکیشن بیمه

معرفی ۸ تا از بهترین اپلیکیشن های بیمه

زمان مطالعه: ۵ دقیقه امروزه خدمات بسیار زیادی از طریق بستر اینترنت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.  طراحی استارت‌آپ های خدمات بیمه چند وقتی هست که بین صاحبان کسب

Api چیست و چه کاربردی دارد؟

Api چیست و چه کاربردی دارد؟

زمان مطالعه: ۹ دقیقه آشنایی با مفهوم Api Api  یا همان application programming interface ( رابط برنامه نویسی کاربردی) یک مجموعه ای از تعاریف و پروتکل های ساخت و

بهترین-اپلیکیشن-سفارش-غذا

بررسی بهترین اپلیکیشن های سفارش غذا

زمان مطالعه: ۵ دقیقه بررسی اپلیکیشن های سفارش غذا طراحی اپلیکیشن رستوران و تحویل غذا یکی از بهترین گام هایی است که این روزها رستوران ها می توانند در

>