لوگو دلوان

معرفی ۸ تا از بهترین اپلیکیشن های بیمه

معرفی بهترین اپلیکیشن بیمه
زمان مطالعه: ۵ دقیقه

امروزه خدمات بسیار زیادی از طریق بستر اینترنت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.  طراحی استارت‌آپ های خدمات بیمه چند وقتی هست که بین صاحبان کسب و کار بیمه طرفدار پیدا کرده است. کاربران نیز سعی دارند بیشتر خدماتی را که دریافت می‌کنند از بستر همین استارآپ ها باشد. امروز برخی از این اپلیکیشن هارا به شما معرفی می‌کنیم تا آنها را بهتر بشناسیم و اگر قصد بر طراحی اپلیکیشن و یا استارت‌آپ دارید بتوانید الگو برداری کنید.

 

مزایا اپلیکیشن بیمه

 • آسان و سریع
 • ارزان تر
 • افزایش کیفیت در خرید بیمه
 • حذف کاغذ بازی
 • یادآوری تمدید بیمه
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

قابل اهمیت است که بیمه انواعی دارد.که میتوان آنها را به دسه هایی نام برد که شامل:

 • بیمه مسافرتی
 • بیمه آتش‌سوزی
 • بیمه بدنه
 • بیمه شخص ثالث
 • بیمه عمر
 • بیمه حوادث
 • بیمه حمل و نقل کالا
 • بیمه مسئولیت

 

معرفی بهترین اپلیکیشن های بیمه ایرانی

بیمه بازار

اپلیکیشن های بیمه

تهیه بیمه در بیمه بازار بسیار آسان است و در پنج مرحله انجام می‌شود. این اپلیکیشن بیمه های شخص ثالث، بدنه، موتورسیلکت، آتش سوزی، عمر، درمان تکمیلی، مسافرتی و سازمانی را ارائه می‌دهد.  بیمه بازار تقریبا با تمامی شرکت ها قرارداد دارد این موضوع تنوع قیمیتی بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.  یکی از ویژگی های بارز این اپلیکیشن امکان پرداخت قسطی است.

 

بیمیتو

اپلیکیشن های بیمه

همکاری بیمیتو با بیش از ۲۰ شرکت بیمه مانند بیمه بازار انتخاب های بسیار زیادی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. بیمیتو انواع بیمه را پوشش می دهد. از بیمه وسایل نقلیه، اشخاص، اموال و مسئولیت. بیمیتو بستری مناسب برای مقایسه قیمت، پوشش و سطح کیفیت خدمات بیمه شرکت های مختلف است.  بیمیتو این امکان را دارد که با خرید از این سایت تا ساعت ۹ شب به غیر از روز های تعطیل بیمه همان روز خرید صادر شود. شما در بیمیتو نیز می‌توانید، هزینه بیمه را به صورت قسطی پرداخت کنید.

معرفی بهترین اپلیکیشن های فروشگاهی ایرانی و خارجی
مطالعه بیشتر

 

بیمه‌تایم

اپلیکیشن های بیمه

بیمه‌تایم طیف وسیعی از خدمات بیمه ای شامل بیمه شخص ثالث، بدنه، مسافرت، عمر، آتش سوزی، تکمیلی درمان، اموال و مسئولیت را پوشش می دهد. یک نکته ای که در باره این اپلیکیشن وجود دارد این ات که مشاوره بسیار تخصصی دارد و کاربران پس از خرید بیمه خود صد در صد پشیمان نخواهد بود شما چپس از مشاوره تخصصی از طریق خود مشاورین بیمه‌تایم و مقایسه قیمت های بیمه شرکت های مختلف یک انتخاب دقیق خواهی داشت. مشاوره های تخصصی یک آپشن بسیار مفیدی است که بیمه‌تایم آن را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

 

بیمیلاین

اپلیکیشن های بیمه

بیمیلاین با طراحی بسیار ساده و قابل دسترس بودن خود تمامی نظر هارا به خود جلب کرده است. این بیمه نیز مانند بیمه های دیگر طیف وسیعی از بیمه هارا مانند شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی، زلزله، مسئولین پزشکی، درمان انفرادی، مسافرت را تحت پوشش قرار می‌دهد. به علاوه در بیمیلاین فقط می‌توانید، بیمه شخص ثالث را به صورت قسطی تهیه کنید. نکنه قابل توجه دیگری راجب بیمیلاین سه بار یادآوری سررسید بیمه است. پشتیبانی ۲۴ساعته این وبسایت نیز به مزایا آن اضافه می‌کند.

 

بیمه دات کام

اپلیکیشن های بیمه

تنها ۴مرحله برای خرید بیمه در بیمه دات کام وجود دارد. استعلام قیمت، انتخاب شرکت، پرداخت هزینه به صورت آنلاین و تحویل بیمه نامه. بیمه دات کام بیمه های مختلفی را تحت پوشش قرار می‌دهد که در دسته های بیمه وسایل نقلیه، اشخاص و اموال اعمال می‌شوند. همچنین با ارائه راهنمای خرید و قوانین مربوطه امنیت خرید را بسیار برای کاربران خود زیاد کرده است. همچنین شما می‌توانید از طریق بیمه دات‌کام استعلام اصالت بیمه‌نامه را نیز بگیرید. در بیمه دات کام نیز می‌توانید، پرداخت های خود را قسطی انجام دهید

بررسی بهترین اپلیکیشن های سفارش غذا
مطالعه بیشتر

 

ازکی

اپلیکیشن های بیمه

یکی دیگر از سایت هایی که برای مقایسه قیمیت و تهیه بیمه وجود دارد، از کی است. همانطور که از نامش پیداست این سایت با هدف مقایسه و استعلام قیمت طراحی شده است که فعلا فعالیت اصلی اش روی بررسی و مقایسه قیمت شرکت های بیمه است. این سایت در حال حاضر برای مقایسه قیمت بیمه و شرکت های بیمه مورد استفاده قرار می‌گیرد اما به اعلام خود سایت قرار است در آینده به مقایسه محصولات دیگر نیز بپردازند. به همین خاطر نام سایت را جوری انتخاب کرده اند که قابل ارتقا باشد.سایت ازکی اطلاعات کاملی درباره قیمت، سطح کیفیت، میزان پوشش بیمه و همچنین سرعت عمل شرکت های مختلف بیمه در اختیار مراجعه کنندگان قرار می‌دهد.

 

بیتمه

اپلیکیشن های بیمه

سامانه آنلاین خرید بیمه بیتمه یکی دیگر از سایت های برتر برای خرید بیمه است. بیتمه علاوه بر ارائه خدمات خرید بیمه عمر، خرید بیمه بدنه، خرید بیمه شخص ثالث، خرید بیمه آتش سوزی و … بیمه حیوانات هم ارائه می کند. علاوه بر این به زودی قصد دارد بیمه انواع لوازم الکترونیکی گران قیمت را هم به خدمات خود اضافه کند. شما در بیتمه با مقایسه شرکت های بیمه، محاسبه نرخ انواع بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و بیمه آتش ‌سوزی می توانید به صورت آنلاین بیمه مورد نیازتان را خریداری و در اسرع وقت آن را دریافت کنید. در بیتمه راهنمای کامل خرید انواع بیمه نامه اعم از راهنمای خرید بیمه عمر، راهنمای خرید بیمه شخص ثالث و حتی راهنمای خرید بیمه حیوانات  نیز موجود می باشد که پیشنهاد می شود قبل از اقدام برای خرید بیمه حتما از این راهنما ها استفاده کنید.

معرفی بهترین اپلیکیشن ورزشی ایرانی و خارجی
مطالعه بیشتر

 

در آخر

امروز تعدادی از اپلیکیشن های کاربردی بیمه را باهم مقایسه کردیم و مزایا آن را بررسی کردیم. دیدیم که هر کدام چه کارایی ای دارد. تقریبا می‌توان گفت بیشتر این اپلیکیشن ها یکی از مزایا بسیار خوبی که دارند، امکان پرداخت قسطی بیمه هایی است که بسیار قیمت سنگینی دارند. به نظر خود بنده اگر بخواهیم از این اپلیکیشن ها الگو برداری کنیم میبینیم که یکی از بهترین مزایایی که باعث می‌شود که کاربران از اپلیکیشن های بیمه استفاده کنند، پشتیبانی ۲۴ ساعته و پرداخت های قسطی است و چیزی که آنها را به پیشرفت نزدیک تر کرده است، تبلیغات درست و به جای آنها بوده است. شما هم از تجربیات خود برایمان بگویید، بگویید که تجربه استفاده از کدام اپلیکیشن هارا  داشته اید؟ آیا خرید بیمه به صورت مستقیم و حضوری را می‌پسندید یا به صورت آنلاین؟

مشاهده

سایر مقالات دلوان

Api چیست و چه کاربردی دارد؟

Api چیست و چه کاربردی دارد؟

زمان مطالعه: ۹ دقیقه آشنایی با مفهوم Api Api  یا همان application programming interface ( رابط برنامه نویسی کاربردی) یک مجموعه ای از تعاریف و پروتکل های ساخت و

بهترین-اپلیکیشن-سفارش-غذا

بررسی بهترین اپلیکیشن های سفارش غذا

زمان مطالعه: ۵ دقیقه بررسی اپلیکیشن های سفارش غذا طراحی اپلیکیشن رستوران و تحویل غذا یکی از بهترین گام هایی است که این روزها رستوران ها می توانند در

>