مشاوره در طراحی اپلیکیشن

مشاوره طراحی اپلیکیشن یکی از کارهای است که معمولا افراد برای اینکه کار طراحی اپلیکیشن شان را شروع کنند، از آن کمک میگیرند. این مشاوره معمولا توسط مجموعه های بزرگ و کوچک ساخت انواع اپلیکیشن ارائه می شود و معمولا طراحی اصلی خود اپلیکیشن نیز در همان مجموعه ها توسط متخصصین مختلف، قابلیت کدنویسی دارد. به هر حال همه ی افراد برای شروع یک کار و یا برداشتن یک گام جدید در زمینه ی کسب و کارشان به دریافت یک سری مشاوره ها احتیاج دارند تا بتوانند آن طور که باید، خودشان را به مقصدی که مورد نیازشان است، نزدیک نمایند.

مشاوره املاک، مشاوره برای خرید خودرو، مشاوره برای کارآفرینی و ایجاد کسب و کار جدید و حتی دریافت مشاوره برای فرزند آوری هم از آن دسته کارهایی است که با گرفتن مشاوره، می توان محکم تر و مطمئن تر در مسیر مورد نظر قدم نهاد. در واقع هدف همه ی این افراد از دریافت مشاوره این است که یک تصمیم کارآمد  و صحیح برای ابعاد مختلف زندگی شان بگیرند.

تماس با مشاوران ما در دلوان

برای دریافت مشاوره رایگان شماره خود را وارد کنید

مشاوره در طراحی اپلیکیشن

اگر نیازمند مشاوره تلفنی هستید اصلا نگران نباشید! اطلاعات خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم

مقالاتی درباره ساخت اپلیکیشن

Api چیست و چه کاربردی دارد؟

زمان مطالعه: ۹ دقیقه آشنایی با مفهوم Api Api  یا...

مشاهده مقالهدی ۱۷, ۱۴۰۱

۸ دلیل که چرا برنامه نویسان react native را بیشتر دوست دارند؟

زمان مطالعه: ۴ دقیقه React Native در سال ۲۰۱۳ در...

مشاهده مقالهآبان ۷, ۱۴۰۱

اپلیکیشن های خدماتی چیست؟ چرا استفاده از آنها لازم است؟

زمان مطالعه: ۵ دقیقه طراحی و ساخت اپلیکیشن خدماتی از...

مشاهده مقالهمهر ۹, ۱۴۰۱

راهنمای انتخاب بهترین رنگ برای اپلیکیشن

زمان مطالعه: ۵ دقیقه   آیا در حال توسعه یا...

مشاهده مقالهشهریور ۳۰, ۱۴۰۱
مراحل ساخت اپلیکیشن

مشاوره طراحی اپلیکیشن درباره ی چه موضوعاتی می تواند دریافت شود؟

شماره 1

اولین چیزی که یک فرد برای طراحی یک اپلیکیشن باید به آن دقت کند این است که تمایل دارد تا طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن او در چه پلتفرمی انجام شود.

دومین مورد این است که انتخاب کند برنامه نویسی و طراحی برنامه در قالب اندروید انجا شود یا IOS؛ در واقع مشاور در این زمینه تمامی محاسن و معایب اندروید و IOS را در اختیار فرد قرار می دهد و او را راهنمایی می کند که با توجه به کارایی های مختلف، کدام گزینه برای کسب و کار افراد کاربردی تر است.

شماره 2
شماره 3

طبیعتا هر فردی با توجه به ایده هایی که دارد، مشاوره دریافت می کند. اما گاهی اوقات برخی از ایده ها به بودجه ی بیشتری برای برنامه نویسی و طراحی و تولید نیاز دارند. در این زمینه مشاور می تواند با یک حساب دقیق به شما بگوید که آیا بودجه ی تعیین شده ی شما کفاف خواسته ها و ایده های شما را می دهد یا خیر. در صورت عدم تطبیق بودجه ی شما با ایده، شما را راهنمایی می کند که از چه ایده هایی برای نزدیکتر شدن به آن چیزی که خودتان می خواستید، کمک بگیرید.

ظاهر و چیدمان، دو مسئله ی بسیار مهم در طراحی یک اپلیکیشن است که معمولا با دریافت یک مشاوره طراحی اپلیکیشن درست و حسابی، می توانید یک اپلیکیشن با یک ظاهر جذاب طراحی نمایید.اینکه اپلیکیشن شما چه امکاناتی داشته باشد، خیلی مهم است و اینکه امکاناتی که در ذهن شما است تا چه حدودی می تواند جامه ی عمل بپوشد نیز از بخش های مهم طراحی یک اپلیکیشن است. شما با کمک راهنمایی ها و مشاوره های درست در این زمینه می توانید دریابید که کدام امکانات نیاز است که در اپلیکیشن شما وجود داشته باشد و کدام امکانات تنها هزینه ی اضافی دارند. در واقع با توجه به شرایط کسب و کار شما و خدماتی را که ارائه میدهید و یا محصولاتی را که به فروش می رسانید، تعیین می کنید که کدام بخش در نرم افزار شما وجود داشته باشد و کدام بخش وجود نداشته باشد.

شماره 4
شماره 5

در برخی موارد، خدمات و محصولاتی که به فروش می رسد، کاملا ظرفیت این را دارد که اپلیکیشن به صورت کاملا اختصاصی برای همان کسب و کار کد نویسی شود. در این صورت مشاور شما را راهنمایی می کند که تفاوت قیمت طراحی اپلیکیشن اختصاصی با طراحی اپلیکیشن موبایل معمولی چقدر است. یا اینکه با طراحی و کد نویسی اختصاصی یک برنامه برای ما، چه ویژگی ها خاصی و تولید محتوای خاصی می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد.

سرور یک اپلیکیشن موبایل یکی از مهم تری بخش ها می باشد. دریافت مشاوره طراحی اپلیکیشن به شما کمک می کند که یک سرور قوی و سریع و درست را برای اپلیکیشن خود انتخاب نمایید چر ا که کیفیت سرور تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت عملکرد اپلیکیشن دارد.طی دریافت مشاوره طراحی اپلیکیشن، مشاور به شما می گوید که کدام بخش در طراحی اپلیکیشن ارزش هزینه کردن را دارد و کدام بخش تنها هزینه ی اضافی است. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک اپلیکیشن با کیفیت باید داشته بشا. سرعت عملکرد اپلیکیشن و اجرای آن است. مشاور به شما می گوید که چگونه می توانید به این قابلیت دسترسی پیدا کنید.

شماره 6
شماره 7

با دریافت مشاوره طراحی اپلیکیشن از مجموعه ی کار بلد، شما با ساز و کار عملکرد اپلیکیشن تان آشنایی خواهید یافت و همچنین مجموعه به شما خواهد گفت چگونه می توانید با یک پشتیبانی قوی، خدمات خود را گارانتی کنید. بعد از آن نوبت به این می رسد که بدون داشتن یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ پیشرفته و حرفه ای، هیچ اپلیکیشنی نمی تواند در این بازار اشباع، عرض اندام کند. بله! شما با دریافت یک مشاوره ی حرفه ای در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ پیشرفته، میتوانید اپلیکیشن خود را درست و به موقع به کاربران معرفی کنید.

یکی از کارهایی که افراد می توانند در زمینه طراحی اپلیکیشن خود انجام دهند این است که مشاوره و طراحی و ساخت اپلیکیشن را به یک مجموعه ی واحد بسپارند. یعنی مجموعه ابتدا درباره ی عملکرد خود در زمینه ی طراحی و ارائه ی اپلیکیشن توضیح می دهد و سپس با توجه به برنامه ی کاری که به فرد ارائه داده شروع می کند. مهم ترین مزیت این کار این است که شما دقیقا میتوانید در جریان هر آنچه که مجموعه قرار است برای طراحی و ارائه ی اپلیکیشن تان انجام دهد، باشید.

شماره 8
مشاوره در طراحی اپلیکیشن

وظیفه ی مشاور طراحی در ساخت اپلیکیشن چیست؟

ببینید با دریافت مشاوره طراحی اپلیکیشن شما می توانید با واقعیتی که با توجه به خدمات و بودجه ی شما روبه روی تان است، مواجه شوید. مشاوران سعی می کنند با توجه به شرایط زمانی و مالی شما، بهترین انتخاب ممکن را به شما پیشنهاد دهند. چیزی که شما با اطلاعات کمی که درباره ی طراحی اپلیکیشن دارید، امکان ندارد بتوانید آن را مدیریت کنید. وظیفه ی یک مشاور طراحی اپلیکیشن این است که به شما بگوید که با ساختن یک اپلیکیشن چه درهای جدید در مسیر پیشرفت کسب و کارتان به روی شما باز می شود. در واقع مشاوران به شما راهی نشان می دهند که با کاهش هزینه دیجیتال مارکتینگ به کمترین حد ممکن، بتوانید به بیشترین بازدهی دسترسی پیدا کنید.

تماس با ما

دریافت مشاوره رایگان

از کارشناسان ما، متناسب با کسب کار خود بهترین مشاوره را دریافت کنید

مشاوره در طراحی و ساخت اپلیکیشن

در نهایت باید بگوییم که دریافت مشاوره نه تنهای در طراحی اپلیکیشن، بلکه در هر کاری می تواند نتیجه ی بهتری را برای شما به ارمغان آورد. مشاوره طراحی اپلیکیشن به شما کمک می کند تا در مسیر پیشرفت تجارت تان، با سرعت زیاد و در عین حال با احتیاط فراوان، حرکت کنید. این مشاوره های هستند که چاله چوله های راه را به شما نشان میدهند تا با برخوردر آگاهانه با این موانع، بتوانید آینده ای درخشان تر و بهتر را برای کسب و کارتان رقم بزنید. تعداد شرکت های طراحی اپ، روز به روز در حال زیاد شدن است. با توجه به وجود رقابت های زیاد شما می توانید یک مجموعه معتبر و متخصص و کاربلد را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای خود انتخاب نمایید.

مشاوره در طراحی اپلیکیشن
سوالات متداول

سوالات متداول

امکان طراحی اختصاصی اپلیکیشن با سلیقه مشتری وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید طرح مورد نظر خود را بر روی کاغذ رسم کنید و یا با نرم افزارهای طراحی این کار را انجام دهید و برای تیم ما ارسال کنید. بعد از بررسی طرح مورد نظر شما از لحاظ فنی و ظاهری، طراحی رابط کاربری (Ui) اپلیکیشن شروع می‌شود.

آیا امکان اضافه و کم کردن امکانات اپلیکیشن وجود دارد؟

بله، شما می توانید هر امکانی که مد نظر خود دارید را به تیم ما انتقال دهید تا تیم برنامه نویس مجرب ما آن امکان را به اپلیکیشن شما اضافه کنند.

چگونه می توانم سفارش ساخت اپلیکیشن ثبت کنم؟

شما با شماره های تماسی که داخل صفحه قرار دارد میتوانید تماس بگیرید تا شما را در امر ساخت اپلیکیشن راهنمایی کنند. بعد از آن پس از مراجعه حضوری کارفرما و عقد قرار فی مابین شرکت و شخص کارفرما پروژه طراحی اپلیکشین شروع می شود.

پشتیبانی اپلیکیشن به چه صورت انجام می شود؟

تمامی پکیج های طراحی اپلیکیشن در دلوان دارای یک سال پشتیبانی رایگان می باشد که به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام میشود.

هزینه پشتیبانی به چه صورت است؟

پس از گذشت یکسال اگر نیاز به پشتیبانی داشتید  میتوانید جهت انجام این کار با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و قرارداد پشتیبانی ۱ ساله و یا ۶۰ ماهه تنظیم کنید.

فرم مشاوره رایگان

مشاوره رایگان